W Orbicie Słońca to unikatowe połączenie bistro i baru w samym centrum Warszawy.
Pod filarami MDM, na dwóch piętrach zachowana historia budynku spotyka się z nowoczesnością
w najlepszym wydaniu. W Orbicie Słońca jest przestrzenią, która pozwala na organizację całego przekroju wydarzeń – od planów zdjęciowych, przez konferencje i szkolenia, po wernisaże
i kameralne pokazy filmowe.

PARTER

Zaraz po przekroczeniu progu W Orbicie Słońca w oczy rzucają się dwie płaskorzeźby, usytuowane na przeciwległych ścianach. To zachowane z lat 60. dzieła Heleny i Lecha Grześkiewiczów, nadające lokalowi artystycznego charakteru i wymiaru retro.

Całość parteru ma 170 m2 powierzchni i 3,3 m wysokości. Na dole dostępny jest bar, półotwarta kuchnia z wydawką oraz toaleta. Dwa duże okna zapewniają widok na ulicę Marszałkowską. Dodatkową przestrzeń do aranżacji stanowią szerokie schody otoczone lustrzanymi ścianami.

PIĘTRO

Na piętro W Orbicie Słońca prowadzą spektakularne, szerokie schody z lastryko, otoczone lustrami i ścianą z czarnych kamieni i lampą “słońce”. Przestrzeń o wyjątkowym klimacie charakteryzuje elegancki bar, parkiet dolce vita, kameralne okna, ściany zdobione żywymi roślinami skontrastowanymi z boazerią w stylu lat 60.

Całość piętra ma 220 m2 powierzchni i 3 m wysokości. W tej przestrzeni znajduje się: duży bar, parkiet, stanowisko DJ-skie, projektor i wysuwany ekran, łazienki, miejsce na szatnię oraz strefa oddzielana kotarą od sali. Okna na całej długością są zasłaniane zasłonami.

OGRÓDEK

Ogródek W Orbicie Słońca znajduje się pod filarami MDM, tym samym jest oddzielną, charakterystyczną, osłoniętą przestrzenią.

Aranżacja ogródka bazuje na architekturze budynku. Niskie parapety służą jako siedziska, otaczają je barowe, wysokie stoliki otoczone zieloną roślinnością na zmianę z klasycznymi stolikami. W ogródku mieści się około 70 miejsc siedzących.

MOŻLIWOŚCI:

koktajlowe spotkania firmowe

prezentacje produktowe

sesje zdjęciowe

plany filmowe

śniadania prasowe

kameralne pokazy filmowe

wernisaże

teatr

uroczyste kolacje

szkolenia

 Kontakt w sprawie wynajmu: kontakt@worbicieslonca.pl